Kurzy pro zaměstnance jsou do konce března zrušeny

Z důvodu nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR o uzavření vysokých škol s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci v České republice pozastavujeme do odvolání realizaci všech kurzů celoživotního vzdělávání. Pozastavení výuky se týká i kurzů Univerzity třetího věku. O náhradních termínech kurzů a akcí vás budeme informovat prostřednictvím našich webových a facebookových stránek.

Stále ale můžete studovat naše on-line kurzy. Stálou nabídku on-line kurzů pro zaměstnance Západočeské univerzity v Plzni naleznete naleznete na tomto odkazu . Můžete si vyzkoušet tvorbu webinářů v kurzu věnovanému aplikaci Adobe Connect nebo se zdokonalit v tvorbě prezentací v aplikaci MS Powerpoint. Zapsat se můžete i do on-line kurzů pro veřejnost a vylepšit své řečnické schopnosti v kurzu rétoriky, nebo se naučte efektivně komunikovat a zlepšete své prezentační dovednosti v kurzu Komunikativní dovednosti pro práci s účastníky dalšího vzdělávání. Kompletní nabídku kurzů naleznete zde.