Nabídka kurzů na leden 2022

V lednové nabídce máme řadu nových kurzů zaměřených na vysokoškolskou pedagogiku, správu projektů nebo i na péči o zdraví, případně prevenci či poskytnutí první pomoci při úrazech.

Pro pedagogické pracovníky, kteří si chtějí splnit bagatelní podporu v rámci projektu ESF II (samozřejmě nejen pro ně),  je určeno Zimní soustředění VŠ Pedagogiky ve dnech 17.- 20. ledna. Všechny kurzy jsou on-line.
Můžete se přihlásit i do nového kurzu Podávání a přijímaní kritiky v procesu výuky  a v nabídce jsou i oblíbené kurzy Vedení studentů k odpovědnosti a samostatnosti a  Jak se mozek učí.

Pro začínající vědecké pracovníky máme připravené dva kurzy ve spolupráci s Projektovým centrem: Správa projektů (6. 1.) a Základy finančního managementu projektů (13. 1.). Oba kurzy jsme již realizovali a byly na ně velmi kladné ohlasy. Kurzy budou v hybridní formě, tedy prezenčně v UL 601 a vysílané živě. Ke kurzům máte k dispozici také materiály v LMS Moodle.

Pro všechny zaměstnance jsou otevřené kurzy MS Excel pro začátečníky , MS Excel pro pokročilé a MS Office 365. Pokud se Vám nehodí lednové termíny, budeme domlouvat termíny i na další měsíce. V případě zájmu, můžeme domluvit školení i pro jednotlivá pracoviště.

Ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií jsme připravili cyklus kurzů zaměřený na zdraví a životní styl. Na kurzu Úrazy a nehody si můžete zopakovat postupy při poskytování první pomoci. Prevenci a možnostem samovyšetření bude věnován kurz Nádorová onemocnění a civilizačním chorobám kurz Nenádorová civilizační onemocnění. Poruchám trávicího traktu a možnostem, jak jim předcházet, bude věnován kurz Pohybová aktivita jako prevence. Je třeba se věnovat i duševnímu zdraví, pokud chcete zlepšit slaďování pracovní a osobní oblasti, přijďte na kurz Work-life balance.
V pátek 28. ledna proběhne Den s kvalitou, kde Vás kolegové seznámí s činností Oddělení hodnocení kvality a představí Vám analýzy, které se realizovaly na ZČU v roce 2021. Program proběhne on-line od 9:00 do 12:30 na platformě ZOOM.

Na našem YouTube kanálu jsou nová videa z webinářů na téma Distanční hodnocení na vysoké škole a Hybridní výuka.

Na všechny kurzy a akce se můžete přihlašovat ZDE.