Nabídka kurzů na únor 2022

úterý 1. února od 13:00 pořádáme on-line seminář na téma mikrocertifikáty a mikrodiplomy, který bude zakončen panelovou diskusí. Bližší informace a přihlášku najdete na tomto odkazu: Trendy v digitálním vzdělávání na vysokých školách V: Microcredentials.

Pro akademické pracovníky máme v nabídce nové kurzy:
Můžete se také přihlásit na oblíbené kurzy Přehled vyučovacích metod na VŠJak se mozek učí Základy nenásilné komunikace.
Pro všechny zaměstnance nabízíme kurzy, kde si můžete zlepšit své počítačové dovednosti:  MS Excel pro začátečníky a MS Excel pro pokročilé. V případě, že se chcete věnovat také svému zdraví, využijte kurzy, které jsme připravili ve spolupráci s FZS: Pohybová aktivita jako prevence Nenádorová civilizační onemocnění.
Na  téma duševního zdraví jsem připravili brožuru s názvem Psychohygiena aneb jak se radovat v okamžicích (ne) radostných, která byla na začátku ledna distribuována na katedry a pracoviště ZČU. Brožura je již k dispozici také v on-line verzi.
Pokud chcete zlepšit své jazykové znalostiUJP nabízí volná místa na kurzu anglického jazyka v úrovni C1 advanced, výuka probíhá od února každé úterý od 8:25 do 9:50 v místnosti UL 210. Pro bližší informace kontaktujte lektorku Olesyu Petrenko, petrenko@ujp.zcu.cz. Pro akademické pracovníky máme v nabídce kurz Vědecká komunikace v anglickém jazyce.
V naší nabídce také najdete školení, které pomáháme organizovat ve spolupráci s Odborem lidských zdrojů. Jedná se o školení dřevoobrábění a kovoobrábění a školení pro vedoucí zaměstnance na nástroj IS HOP pro hodnocení zaměstnanců.

Náš odbor Kvalita má nový web. Pokud jste nestihli Den s kvalitou (28. 1.), kde naši kolegové prezentovali analýzy, které se realizovaly na ZČU v roce 2021 a které se týkaly především studijní neúspěšnosti a vlivu epidemie koronaviru na vyučující i studenty, v tomto týdnu umístíme záznam na náš YouTube kanál. V případě, že by Vás zajímaly také jednotlivé prezentace, neváhejte se na mě obrátit, zapíšeme Vás do Moodlu, kde najdete vše na jednom místě.

Informace o akcích a kurzech najdete na našem webu a na intranetu. Novinky z oblasti vzdělávání zveřejňujeme také na FB stránce.