Pojďte na sobě pracovat v rámci kurzů Celoživotního vzdělávání

Oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání Západočeské univerzity připravilo novou nabídku kurzů a akcí na zimní semestr akademického roku 2019/2020.
Dobrá škola si cení svých pedagogů a snaží se je podporovat. Na Západočeské univerzitě v Plzni máme proto platformu pro podporu vysokoškolských učitelů. Zajímá vás, jak lépe připravovat prezentace a testy? Jak zlepšit mluvený projev nebo komunikaci se studenty? Chcete porozumět procesu učení? Zajímá vás kooperativní učení nebo multimediální technika ve výuce? Přijďte na kurzy VŠ pedagogiky!
Celoživotní a distanční vzdělávání nabízí 21 kurzů vysokoškolské pedagogiky, nově přibyly dva nové kurzy zaměřené na komunikaci. Prvním z nich je Neverbální komunikace  a druhým navazující Vedení studentů k odpovědnosti a samostatnosti prostřednictvím komunikace 2. Celou nabídku kurzů vysokoškolské pedagogiky naleznete zde.
Těšit se můžete i na nové Kurzy fotografování s profesionálním fotografem a kurz Typologie osobnosti. Naši kolegové z odboru Transfer technologií organizují trénink Vyjednávání s vyjednavačem a Personální odbor připravil prezenční setkání a online kurz s názvem Odhalování neetického jednání. Od října budou také pokračovat oblíbené kurzy první pomoci.
Úvodní prezenční Kurz pro nové zaměstnance se na Západočeské univerzitě v Plzni koná dvakrát ročně. Získáte zde základní informace pro práci na univerzitě a možnost položit otázky pracovníkům relevantních pracovišť rektorátu (20. a 21. 10. 2019).
Pro aktuální informace sledujte web a facebook oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání.