Vedení studentů k odpovědnosti a samostatnosti prostřednictvím komunikace 2

Navazující seminář Vedení studentů k odpovědnost a samostatnosti prostřednictvím komunikace 2 přetvoří vaše teoretické znalosti do praktických dovedností.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 3 hodiny + on-line samostudium 13 hodin)

Bavila vás první část Vedení studentů k odpovědnost a samostatnosti prostřednictvím komunikace?

Chcete si v praxi nacvičit poznatky získané v tomto kurzu?

Rádi byste se zlepšili v komunikaci nejen na vysoké škole?

Smyslem navazujícího semináře je v simulovaných situacích z praxe rozvíjet konkrétní dovednosti, probrané během prvního semináře. Vyzkoušíme si například sdělování konstruktivní kritiky, reagování na manipulativní a nekonkrétní kritiku, odmítání žádostí o laskavost, zvládání manipulace, prosazování oprávněných požadavků, zvládání vlastních emocí, zvládání automanipulací. Těmto tématům se budeme věnovat v teoretické rovině a potom je dále trénovat v simulacích.

Termíny kurzu:

aktuálně není termín vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás: kurzy@rek.zcu.cz