E-spis 1: Založení dokumentů a jejich oběh

05/06/2024
FORMA:
prezenční kurz, 3 hodiny

Cílem kurzu je ukázat účastníkům uživatelské prostředí a základy práce v prostředí E-spis. Kurz bude probíhat v testovací verzi E-spis tak, aby účastníci měli možnost si vše v průběhu vyzkoušet. Na kurz tematicky navazují kurzy E-spis 2: Úprava objektů a E-spis 3: Uzavírání objektů.

Školení je rozděleno na následující tematické okruhy:

1) Založení dokumentů (doručený, vlastní, přijatý, vlastní neevidovaný)

a) forma dokumentu (analog vs. digitál) a vyplňování povinných položek

b) dokumenty k evidenci došlé mimo podatelnu

c) vkládání elektronické přílohy (původ el. přílohy, konverze přílohy)

d) elektronické podepisování a kontrola podpisů na příchozích dokumentech

2) Evidence dokumentu (rozdíl mezi analogem a digitálem – držení analogových originálů)

3) Převzetí/Odmítnutí  dokumentu

4) Předání na jiný stůl/na více FM

5) Vypravení  (vypravení poštou, datovou zprávou, osobní, emailem mimo podatelnu) a Odpověď na dokument

Termín:

středa 5. června 2024 9:00 – 12:30 UL 602 (6. patro budovy Fakulty strojní)

Koordinátor kurzu: Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, tel. 737472326

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.