Komunikace s generací Z pro Fakultu elektrotechnickou

Jaká je generace Z? Jak jí porozumět a jak s ní pracovat?

ZAČÁTEK:
24/06/2024
FORMA:
prezenční kurz, 6 hodin

LEKTOŘI KURZU:

Univerzitní 22, místnost UL 601   Zobrazit mapu

Cílem tohoto školení je získat vhled do rozdílností generací Baby boom, X,Y,Z, a tím podpořit vzájemnou spolupráci. Zároveň získat schopnost využít silné stránky a respektovat ty slabší u různých generací. Ve výsledku najít reálné postupy, kterými každý účastník může zlepšit vzájemné fungování odlišných generací.

Během školení je kladen důraz na aktivní účast a práci s reálnými situacemi.

Rámcový obsah:

• Popis generací a rozdílů BB, X, Y a Z
  • Komunikace mezi jednotlivými generacemi
  • Motivace, identita a pracovní návyky
  • Odlišná pracovní očekávání generace Z
  • Mapa života generace BB, X, Y a Z
  • Jaké jsou mé vlastní vzorce a postoje

Termín:

pondělí 24. června 2024 9:00 – 15:00 místnost UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní)

úterý 25. června 2024 9:00 – 15:00 místnost UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní)

Oba termíny jsou rezervovány pro Fakultu elektrotechnickou. Po kliknutí na Přihlásit se zvolte požadovaný termín.

Maximální kapacita každého běhu je 12 osob.

Koordinátor kurzu: Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, 737 472 326, 377 631 910

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz