Jak na obsah pro sociální sítě

ZAČÁTEK:
25/10/2023
FORMA:
prezenční

UV 115b, Univerzitní 22, Plzeň   Zobrazit mapu

Jak mluvit k lidem, kteří nechtějí naslouchat, a psát pro lidi, kteří nechtějí číst? Ukážeme si, jak můžete vyždímat ze sítí maximum a jak dlouhodobě vytvářet kvalitní obsah bez zbytečného plýtvání časem, energií a financemi.

K čemu se dostaneme:

• Psychologie uživatelů
  • Pravidla dobrého obsahu
  • Copywriting pro sociální sítě
  • Firemní komunikace na sítích
  • Obsahová strategie & obsahový plán
  • Jak vymýšlet dobrý obsah
  • Vyhodnocování
  • Ukázky z praxe
  • Nástroje a aplikace pro usnadnění

Lektorka Michelle Losekoot je digitální vypravěčka, která pomáhá značkám s obsahovým marketingem. Vymýšlí se svými klienty dobrý obsah pro sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede kurzy a školení o sociálních sítích, tvůrčím psaní a copywritingu, vyučovala obsahový marketing na VŠE. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing, Zlatého středníku a titulu Digitální osobnost roku 2020. V roce 2019 vydala společně s Eliškou Vyhnánkovu knižní bestseller Jak na sítě.

Na toto školení bude navazovat schůzka s kolegyní Mgr. Juliánou Königovou z Odboru komunikace a vnějších vztahů, kde se bude řešit společný styl a tvorba obsahu v souladu s konkrétními cíli ZČU. Schůzka proběhne pravděpodobně 1. listopadu.

Termín:

středa 25. října 2023 8:30 – 16:00 UV 115b

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz