Komunikace fakult a univerzit s využitím sociálních médií

Jak se české univerzity prezentují na Facebooku?

ZAČÁTEK:
04/12/2023
FORMA:
prezenční seminář (1,5 hod)

LEKTOŘI KURZU:

UL 601 (Univerzitní 22, Plzeň)   Zobrazit mapu

Seminář je nadstavbou pro správu profilu na sociální síti. Účastníci budou informování na příkladech z ČR o tom, jak skutečně a s jakými výsledky univerzity komunikují zejména na Facebooku. Při komparaci top českých univerzit získají náměty k řízení obsahu komunikace na sociální síti. Jako námět do praxe si odnesou i poznatky z porovnání těchto subjektů a jejich komunikace dle teorie, která se zabývá právě využíváním médií pro komunikaci s uživateli sociálních sítí. Účelem je prezentovat to, “co je za oponou” komunikace s využitím sociálního média a dokladovat to na datech z českého prostředí. Příklad úspěšných může dobře sloužit pro naše cíle.

Termín kurzu:

pondělí 4. prosince 2023, 10:00 – 11:30, učebna UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní)

Koordinátor kurzu: Bc. Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, tel. 377 631 910

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz