Jak si udělat plán semestru a připravit jednotlivé lekce, aby to dávalo smysl?

Přijďte si naplánovat semestr tak, aby vše fungovalo

ZAČÁTEK:
07/06/2024
FORMA:
Prezenční kurz, 3 hod

Cílem tohoto workshopu je, abyste si nachystali jeden celý předmět na podzimní semestr včetně úvodní hodiny.
A taky, abychom se po cestě vzájemně inspirovali, jak nad celou přípravou přemýšlet, jakými metodami se dá plánovat a co všechno zahrnout do plánování předmětu/lekce tak, abychom naplňovali jak výukové cíle, tak to odpovídalo našim učitelským preferencím, a ještě ke všemu maximalizovali učení (se) na straně studujících.
Budeme pracovat s vaším reálným předmětem – pokud jich vyučujete více, vyberte si jeden z nich, který jste ochotní (možná trochu) přeplánovat.

Lektor:

Mgr. Petr Sucháček působí v Centru rozvoje pedagogických kompetencí na Masarykově univerzitě v Brně. Učí předměty Komunikační trénink, Práce se skupinovou dynamikou a Pedagogická komunikace. Rád se potkává s principy nenásilné komunikace, které předává na workshopech pro veřejnost, ve školách a v Nenásilném podcastu.

Termín kurzu:

pátek 7. června 2024 9:00 – 12:00 UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní)

Koordinátor kurzu: Bc. Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, tel. 737472326

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.