Psychologie dospělých a specifika jejich vzdělávání

Účastníci kurzu se seznámí se specifiky vzdělávání dospělých a uvědomí si jeho odlišnosti od vzdělávání žáků či studentů. Při přípravě vzdělávacích aktivit budou schopni zohledňovat vnitřní podmínky vyplývající z věku účastníků a budou znát také odlišné zdroje motivace k učení u dospělých.

FORMA:
otevření kurzu individuálně dle dohody účastníků / v případě zájmu, nás kontaktujte – kurzy@rek.zcu.cz – 377 631 901
ID
3183

Obsah akce – podrobný přehled témat výuky:

1. Teorie učení dospělých

2. Principy učení dospělých

3. Podmínky učení dospělých

4. Vnitřní podmínky učení

5. Kognitivní procesy

6. Schopnosti a dovednosti

7. Aktivace a motivace

8. Vnější podmínky učení

9. Přístupy organizací k podnikovému vzdělávání

Pokud budete mít o kurz zájem, kontaktujte nás – kurzy@rek.zcu.cz – 377 631 901

Projekt Zvýšení kvality a rozšíření nabídky UCV ZČU v Plzni v oblasti dalšího vzdělávání
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.02/01.0005
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.