Jak otestovat studenty v LMS Moodle (nejen pro autory v projektu NPO)

Využívejte snadno LMS Moodle k testování studentů

FORMA:
Prezenční setkání (3 hodiny)

Seznámíte se s různými druhy testů a poznáte jednotlivé typy testových položek, jejich výhody a nevýhody (dichotomické otázky ano-ne, pravda-lež, otázky s výběrem odpovědi, otázky s krátkou tvořenou odpovědí, otázky přiřazovací, otázky doplňovací, otázky s dlouhou tvořenou odpovědí aj.).

Získáte dovednost jednotlivé testové položky správně vytvářet a vyhnout se nejčastějším chybám a to nejen při přípravě klasického testu, ale především také při tvorbě testu v LMS Moodle.

Prakticky si vyzkoušíte přípravu elektronického testu v systému Moodle, kterým můžete snadno doplnit výuku vedenou v tomto systému, a spolu s lektory si projdete postup tvorby různých typů testových úloh.

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz