Ovládněte Moodle: jak na efektivní výukové materiály v humanitních a zdravotnických oborech

Didaktické návrhy využití Moodle ve výuce humanitních, společenskovědních a zdravotnických oborů

ZAČÁTEK:
05/06/2024
FORMA:
prezenční workshop (3 hod)

Přijďte objevit potenciál platformy Moodle v našem workshopu zaměřeném na humanitní, společenskovědní a zdravotnické obory! Na workshopu budeme pracovat přímo s materiály z Vašich kurzů a společně objevíme možnosti, jak výukové obsahy nabídnout studentům zábavnou a efektivní formou. Věnovat se budeme i využití AI při tvorbě Moodle kurzu. Didakticky zpracované materiály budete moci okamžitě aplikovat ve své vlastní výuce a usnadnit si tak práci. Připojte se k nám a zjistěte, jak může Moodle ulehčit vaši práci s výukou a zlepšit kvalitu předávání informací studentům.

Workshop probíhá v menších skupinách tak, aby měl každý účastník dostatek prostoru pro konzultaci, vylepšení a tvorbu materiálů.

Termín:

středa 5. června 2024, 9:00 – 12:00, místnost UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní)

Koordinátor kurzu: Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, 737 472 326, 377 631 910

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz