Motivace studentů na vysoké škole

Kurz o motivaci nejen studentů na vysoké škole.

ZAČÁTEK:
13/01/2021
FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 3 hodiny + on-line samostudium 13 hodin)
ID
ESF15-020
Trápí vás nízká motivace vašich studentů?

Chcete se naučit předcházet demotivaci?

Rádi byste se naučili univerzálně motivovat?

Vysoká studijní neúspěšnost trápí většinu kateder a jedním z faktorů, který ji ovlivňuje je odhodlání studentů školu dokončit. Motivace je královskou disciplínou vedení a ovlivňování lidí. Je trvanlivější alternativou ke stimulaci a důstojnou alternativou k manipulaci a jiným násilným nástrojům. Výukový program sleduje dvě zásadní linie. Zabývá příčinami motivace a demotivace studentů na vysoké škole. Umožní nám pochopit, že demotivace často pramení z pouhých nedorozumění a vztahových poruch. A zároveň ukáže univerzální nástroj motivace, který platí pro všechny lidi bez rozdílu, totiž nutnost chovat se ke každému jinak, v souladu s jeho zájmy a osobností. Nabídne jednoduchý způsob, jak pochopit lidské motivy, a konkrétní návody, jak na lidi působit podle jejich zájmů a osobností.

Nejbližší termíny kurzu:

13. 1. 13:00 (on-line)

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás: Bc. Jakub Truneček, jtrunece@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni