Virtuální realita ve výuce na VŠ

Jaké přináší možnosti virtuální realita do výuky na VŠ?

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 3 hodiny + on-line samostudium 13 hodin)

Zajímá vás virtuální realita?

Dala by se využívat výuce na vysokých školách?

A chtěli byste si to vyzkoušet?

Kurz vás seznámí s technologií virtuální reality a možnostmi jejího využití ve vysokoškolském prostředí. Dozvíte se, co jsou to Serious Games a jaké jsou výhody, nevýhody a nejčastější použití virtuální reality ve výuce. Zjistíte, jakým způsobem se naše univerzita podílí na vývoji tohoto odvětví. Součástí prezenční části kurzu je také praktická ukázka nástrojů, jako jsou virtuální prohlídky, virtuální montáž nebo virtuální třída, které se aktuálně používají ve výuce na ZČU .

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni